Regeneracja DPF

Regeneracje DPF

Zajmujemy się kompleksowym czyszczeniem filtrów DPF z pomocą nowoczesnych urządzeń OTOMATIC. Stosujemy czyszczenie hydrodynamiczne, które polega na wytworzeniu strumienia cieczy i wprowadzeniu go do wnętrza filtra wraz z detergentem. To metoda innowacyjna, w której usuwane są wszystkie rodzaje zabrudzeń – sadza, popioły, nagar, a nawet tlenek cynku. Klasyczne metody znane z serwisów samochodowych pozwalają jedynie na pozbycie się sadzy. Maszyny do czyszczenia filtrów DPF OTOMATIC zapewniają najwyższą jakość usług serwisowych. W końcu nie po to jedziemy na serwis, aby wrócić do domu z niedokładnie oczyszczonym filtrem! To oszczędność czasu i pieniędzy, która pozwoli zadbać o samochód.

Czyszczenie filtra DPF – czy warto?

Warto – a nawet trzeba. Zapchany lub zdemontowany filtr wpływa bezpośrednio na jakość powietrza. Skład spalin spowodowany zanieczyszczonym filtrem może z kolei sprawić, że nasz samochód nie przejdzie przeglądu. Czyszczenie filtra DPF przed przeglądem zapewni nam bezpieczeństwo. Niektóre osoby decydują się na demontaż filtra DPF, nie wiedząc o tym, że jazda bez filtra jest nielegalna. Patrole drogowe wyposażone są w nowoczesny sprzęt pozwalający określić emisję spalin; a co za tym idzie, z łatwością wykryją brak filtra.

Czyszczenie filtra DPF – Turek

Zapraszamy klientów z Turka i okolic – zaawansowana technologia OTOMATIC pozwoli skutecznie wyczyścić każdy filtr. Czynności serwisowe z użyciem nowoczesnych technologii sprawią, że zaoszczędzimy nasze cenne pieniądze. Odpowiednio oczyszczony filtr posłuży przez długie lata, pozwalając nam na rzadsze odwiedzanie serwisu. Decydując się na czyszczenie filtra cząstek stałych w Turku, warto spytać pracowników o dodatkowe rady. Chętnie wytłumaczymy, jak dbać o filtr DPF przy codziennej eksploatacji samochodu.

Copyright © AutoOne 2012
Projekt i realizacja online24.pl
zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.